Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování dětskému oddělení

16.2.2017

Dobrý den, dne 15.2.2017 jsme s malou dcerkou museli vyhledat lékařskou pomoc.Ošetřili nás na dětském oddělení Vaší nemocnice.S tak lidským a samozřejmě profesionálním přístupem jsem se již delší dobu nesetkala.Pan doktor i sestřička byli vstřícní,milí,prostě perfektní.Tímto bychom jim chtěli moc poděkovat,tedy sestřičce Haničce a panu doktoru Novotnému. M.H.


Poděkování dětskému oddělení

16.2.2017

Dnes je to již 35 den, co jsme zde hospitalizování. Zoinka si zlomila nohu, tak tady po celou dobu leží  s nožičkama nahoře. Byl to pro nás obě nejdelší měsíc v životě a už se moc těšíme domů. Chtěla bych však moc poděkovat personálu za péči, které se nám zde dostalo. Sestřičám, lékařům i panu primáři za milý a lidský přístup. Za chutné jídlo (které jsem v nemocnici opravdu nečekala). V neposlední řadě velké DÍKY patří paní učitelce Bc. Ivoně Vrbkové, která nám ty dlouhé chvíle tady, vždy velice zpříjemnila a zpestřila a dokázala zabavit dítě upoutané 5 týdnů na lůžko.

Děkujeme M. T.


Poděkování chirurgickému oddělení

14.2.2017

Chtěl bych tímto vyjádřit svůj názor na poskytovanou péči při mé hospitalizaci 24.01.2017-02.02.2017 na chirurgickém oddělení. Po mé poslední hospitalizaci před cca 15 lety, jsem si tentokrát připadal jako PACIENT s péčí z říše snů. Má hospitalizace byla z důvodů poškození dolní končetiny při onemocnění cukrovkou a neuropatií, rizika veliká, náročnost na čistotu apod. Co se dělo na celém oddělení bylo nevídané. Přístup ošetřujících lékařů, můj byl MUDr. Nežádal :-) , no prostě SUPER. A přístup sestřiček, nevím jak to popsat krátce, tak že: denně jsme měli čistě převlečeno vše, o co jsme si řekli, péče o každého byla pro ně mnohdy hrozná dřina a že jsem na pokoji potkal "případy" Alkoholika snad bezdomovce, na pokoj však dojel umytý v čistém, prostě co tato děvčata zvládnou, nejhlubší poklona. Jsou to opravdu andělé celého oddělení. Dokonce i výtvory nemocniční kuchyně se změnily na tolik, že jsem nechtěl věřit, že si vaří sami ve stejném zařízení. Až se podaří novému majiteli, a všichni mu v tom držíme palce, opravit sociální zařízení, tak opravdu není co vytknout. A to jsem zapomněl jednu podstatnou věc, na oddělení bylo kvůli sloučení CH1 a CH2 de facto jednou tolik pacientů. Ještě jednou Vám všem za vše ( já hlavně za zachráněný palec ) upřímně děkuji a kde budu, tak Vaše oddělení s klidným svědomím doporučím. Gunter H.


Poděkování internímu oddělení

8.2.2017

Dobrý večer všichni.
Včera večer jsem přijel domů po třech dnech hospitalizace na int. oddělení. Chtěl bych vám napsat své pocity z pobytu.
Pro každého člověka je pobyt v nemocnici zásah do života, zejména když to příjde náhle, jako v mém případě.
Pobyt u vás byl skvělá zkušenost. Děkuji všem, kteří se o mě starali. Děkuji sestřičkám (včeličkám) za obětavost, úsměv, hezký přístup k pacientům, za jejich pochopení naší situace. Děkuji doktorce Kučerové, která mě v noci přijímala. Fousatému panu doktorovi, jehož jméno neznám i mladé doktorce asi z Ukrajiny.
Všude čisto, časté dotazy zda něco nepotřebujeme, ani nevíte jak to vše pomáhá  pacientům.
Jídlo bez připomínek - výborné, alespoň u mé diety.
Na odd. je ticho, žádné bouchání dveří a tak pod.
No a to celé pod taktovkou pana primáře Zapletala, zkrátka výborný celý orchestr.
Moc, moc vám děkuji  a přeji úslovím " ať se vám daří dílo".
Nezlobte se prosím, ale musel jsem se vám s tím svěřit tak, jak to cítím.

Gunter S. Javorník


Poděkování detskému oddělení

25.1.2017

Moc děkuji za velmi příjemný přístup. Byli jsme zde s dcerou Nelinkou (4 měsíce) hospitalizovány 4 dny. Musím poděkovat hlavně sestřičkám za velmi příjemné, milé a hlavně ochotné jednání. Děkuji i lékařům za péči o Nelinku. Nemám vašemu oddělení, co vytknout, cítila jsem se tu trošku i jako doma. J Přeji všem sestřičkám i lékařům hlavně klidné služby a ať jsou pořád tak usměvavý jako když jsme tu byli. Děkujeme Petra W. a Nelinka


Poděkování chirurgickému oddělení

12.1.2017

Dobrý den, velmi děkuji za péči, kterou mě vaše oddělení nedávno poskytlo v souvislosti s operací kýly. Byl jsem mile překvapený lidským přístupem personálu i odborností všech zaměstnanců a opravdu není co vytknout. Úroveň zázemí a prostředí je věcí majitele areálu a snad i to časem dosáhne na vyšší standard. Jinak z mé strany jen samá chvála a jistě vás doporučím i ostatním. pan Lubomír Š.

 


Poděkování za péči

3.1.2017

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za věnovanou péči, které se mi dostalo ve Vaší nemocnici. Dne 26.10.2016 jsem byl operován panem doktorem Fischerem. Operace dopadla dobře. Po celou dobu léčby se mi pan doktor Fischer věnoval, byl příjemný a pozorný. Totéž mohu říct i o sestrách. Jsem už starší člověk, proto kvalitní postel pro bolavé tělo byla dar z nebes. Říká se, že v nemocnici není dobrá strava. Jídlo bylo, ale chutné a bylo ho dost. Ještě jednou Vám všem děkuji.

J. Š. Jeseník


Poděkování personálu gynekologického oddělení

2.12.2016

Velikánské poděkování všem lékařům a zdravotním sestřičkám a ostatnímu personálu gynekologického oddělení za úžasnou podporu a péči při zotavování.

HEZKÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017 paní M.


Poděkování gynekologickému oddělení

27.11.2016

Velké poděkování panu primáři, všem lékařům, sestřičkám a ostatnímu personálu za profesionální a lidský přístup k pacientům. Děkujeme a přejeme všem hezké Vánoce a mnoho štěstí a zdraví do dalších let. Pacientky z pokoje č. 7.


Poděkování pracovníkům gynekologického oddělení

11.11.2016

Rádi bychom poděkovali pracovníkům gynekologického oddělení za péči, přístup, pocit bezpečí a klidu. Děkujeme se vší úctou a pokorou za péči o moji manželku. Makéte a František H.


Poděkování personálu gynekologicko-porodnickému oddělení

11.9.2016

Dobrý den,
byla jsem hospitalizovaná na gynekologicko - porodnickém oddělení. Musím velice ocenit a pochválit přístup veškerého personálu. S péčí jsem byla velice spokojená.
Marcela Z.


Poděkování gastroenterologické ambulnaci

18.8.2016

Moc ráda bych touto cestou vyjádřila svůj vděk za velmi citlivý a vlídný přístup při endoskopickém vyšetření u p. doktora Pernici s asistující sestřičkou L. Berčákovou. Neměli to se mnou jednoduché a přesto byli po celou dobu laskaví a plní pochopení. Nemohu dostatečně poděkovat...
S úctou J. I.


Poděkování celému chirurgickému oddělení

4.8.2016

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat celému chirurgickému oddělení v čele s panem primářem Krátkým a všem operatérům Vaší nemocnice za profesionální, laskavý a velmi citlivý a přístup během mé hospitalizace 1.až 3.8. kdy mi byly vyoperovány šrouby z kotníku.

S pozdravem a přáním hezkého dne
P. K.


Poděkování za péči na oddělení LDN

4.8.2016

Musím velmi poděkovat za laskavou péči všem sestřičkám, panu primáři a rehabilitační sestřičce Moničce z oddělení LDN.

Můžeme být v Jeseníku rádi, že takovéto kolektivy existují. Přeji všem hodně štěstí a zdraví.

paní J.

 


Poděkování personálu oddělení LDN

4.8.2016

Chci poděkovat panu primáři a všem usměvavým sestřičkám a rehabilitační sestře za starostlivost na LDN v Jeseníku. Kuchařkám a uklizečkám za dobrou stravu a pořádek. Všem přeji hodně štěstí, zdraví a dobrou náladu.

paní S.


Poděkování týmu lékařů a sester dětské ambulance

27.7.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou ještě jednou vyjádřila poděkování týmu lékařů a sester dětské ambulance Vaší nemocnice v čele s MUDr. Panajotisem Joanidisem, zást. prim.  Dne 18.07.2016 jsem se synem Janem Liberdou navštívila výše uvedenou ambulanci během našeho pobytu na dovolené (propukly u něj příušnice). Pocházíme z Prahy a můžu upřímně říct, že  s tak profesionálním a zároveň lidským přístupem jsem se zde ještě nesetkala.

Děkuji.
K. L.


Poděkování za skvěle provedené gastroskopické vyšetření

26.7.2016

Dobrý den,

26.7. jsem u Vás prodělal gastroskopické vyšetření u pana doktora Pernici. Z vyšetření jsem měl velké obavy, protože mi kolega, který ho již před lety absolvoval  popsal, že je velmi nepříjemné. Díky profesionálnímu a velmi citlivému přístupu pana doktora a sloužící sestry nakonec vyšetření proběhlo hladce za což bych chtěl tímto oběma velmi poděkovat.

Děkuji a s pozdravem
P. K. Jeseník


Poděkování personálu gynekologicko porodnického oddělení

22.7.2016

Děkuji Vám všem za příkladnou péči a starostlivost o pacienty, velmi milé jednání a vytvoření příjemného prostředí. Přeji Vám hodně zdraví, spokojenosti a úspěchy ve Vaší práci i v osobním životě.

V.V. 


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

13.7.2016

Děkujeme za vzorovou péči a starostlivost, velmi pěkné jednání sestřiček Milekny Viaterové a Elišky Kubové

Děkují pacienty pokoje č. 10 K. a D.


Děkuji gynekologicko-porodnickému oddělení za skvělou péči

3.7.2016

Děkuji za skvělou péči o pacienty je zde příjemný a vstřícný personál a příjemné prostředí. Děkuji Š. pokoj č. 7 


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení za perfektní péči a empatický přístup

25.5.2016

Dobrý den, chtěla bych pochválit a poděkovat gynekologicko - porodnickému odd. za perfektní péči a empatický přístup. Také personál porodního sálu, který mi pomohl přivést na svět 14.1.2016 krásného syna Ondřeje si zaslouží poděkování. Cítili jsme se s Vámi jako v peřince. Největší poděkování patří p. primáři Kořenkovi, který se o mě staral už od začátku těhotenství, jako o vlastní. (teda spoň jsem se tak cítila :-D ) , je to starostlivý, zodpovědný chlap, kterému patří moje 100% důvěra. Já jako prvorodička, která nic nevěděla si můžu pískat, že jsem byla právě v Jeseníku, kde mě vše naučili a byli se mnou trpěliví. I když se ve mně začala probouzet klasická, nesnesitelná, plačtivá šestinedělka, byli jste právě vy se mnou a dočkala jsem se pochopení a pohlazení na duši. :) Ne všude to tak dobře funguje. :) taky jsem se učila ve zdravotnictví, taky vím, jaké je být ke všem empatická.... :-)

Také bych chtěla poděkovat skvělým pediatrům, kteří mi na Ondřeje dohlíželi, radili a stále dohlíží kvůli srdeční vadě. Doktorovi Joanidisovi díky za včasné zjištění diagnozy a p. primářce Ilíkové, za to, jaké je zlatíčko ke mně a k Ondrovi a že mi vše krásně vysvětlí. JSTE PERFETKNÍ !!!

N.B.


Děkuji celému týmu gynekologie

15.5.2016

Děkuji celému týmu gynekologie jste prostě super tým. Takový přístup by měl být všude!

Moc, moc děkuji J. H.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

15.5.2016

Srdečné poděkování za péči, zákrok (bezbolestný a rychlí) a přijetí a v neposlední řadě za skvělé uspaní panu doktoru Kovačikovi, panu doktoru Hájkovi a sestřičkám Viaterové Milušce ošetřující a sestřičce Haničce Keprtové. S poděkováním L.Š, pokoj č. 10.


Děkuji personálu gynekologicko-porodnického oddělení

7.5.2016

Děkujeme za péči doktorům, sestřičkám, uklízečkám a příjemné jednání k nám na pokoji č. 7.

paní. H


Poděkování celému gynekologickému oddělení

14.4.2016

Moc děkuji celému gynekologickému oddělení za vlídnou péči a ochotu při mé hospitalizaci. Byla jsem velmi mile překvapena.

E.K.


Poděkování za profesionální přístup během hospitalizace

12.4.2016

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup během mé hospitalizace v nemocnici ve dnech 4.-6.dubna 2016 na oddělení gynekologicko-porodnickém. Moje poděkování patří především panu doktorovi Liptayovi a sestřičkám na tomto oddělení. Během mého života jsem již v několika nemocnicích v rámci celé republiky byla hospitalizována a vaše nemocnice mě velmi překvapila milým a především lidským jednáním. S pozdravem S. F.


Poděkování personálu gynekologického oddělení.

5.4.2016

Ve svých 72 letech jsem poprvé v nemocnici na gynekologickém oddělení. Stála jsem u dveří se strachem, obavou, jak to zvládnu. Zazvoním a tu otevřela dveře sestřička s úsměvem a ochotně pomohla. Hned byl můj strach pryč. Pan doktor u příjmu byl rovněž příjemný a hlavně lidský. Po přijetí a ubytování na pokoj č. 8, který byl čistý a tak jsem měla pohodlí a soukromí. V den operace so pamatuji čas odchodu na sál a potom na své posteli, kdy jsem se kolem 15 hod. probudila. Zvládla jsem to díky dobrému týmu lékařů a sester. Jsem v pořádku – zvládla jsem to. Ze srdce Vám všem děkuji, budu ráda na tento týden vzpomínat. Také mě bude chybět ten úsměv a laskavost, nesu si vše  se sebou domů. Nemocnice může být hrdá na vaše oddělení vedené p. primářem a jeho týmem. děkuji a přeji vám všem vše dobré jak v práci tak v rodinách.

Ještě jednou Vám všem za srdce děkuji  M.M.


Poděkování za perfektní péči

31.3.2016

Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat týmu ,,Kolonoskopie,, p. doktorovi a hodným sestřičkám za perfektní a profesionální vyšetření mé osoby dne 31.3.2016.

Děkuji J.K. 


Poděkování personálu chirurgického oddělení

24.3.2016

Chtěla bych poděkovat za příkladnou zdravotní péči ošetřujícímu lékaři a ostatnímu ošetřujícímu personálu. Postrádala jsem pouze, že mi při přijetí nebyl představený jmenovitě ošetřující lékař.

Jinak dík, dík, dík .
M. S.